Program partnerski FM

Odzyskaj pieniądze za abonament

FM WORLD to nie tylko rabat na produkty i dostęp do usług z FM CashBack. Oszczędność pieniędzy to nie jedyna korzyść wynikająca z założenia konta w tej firmie.

Zamiast reklamy tradycyjnej FM płaci konsumentom, którzy reklamują to, co sami używają. Gdy zaczniesz polecać nasze produkty lub usługi innym, otrzymasz dodatkowe rabaty, dorobisz kilkaset złotych do budżetu domowego, albo zarobisz naprawdę dobre pieniądze. Mało tego! My Ci w tym pomożemy!


JAK TO DZIAŁA?


  • Zakładasz darmowe konto w FM WORLD i korzystasz ze zniżki dla klubowiczów. Dodatkowo FM regularnie organizuje promocje, dzięki którym kupujesz jeszcze taniej. Posiadając konto możesz korzystać z usług z FM CashBack
  • Polecasz znajomym to samo, czyli darmowe konto z rabatem, promocjami i dostępem do usług z FM CashBack. Wysyłasz im linka do rejestracji, dzięki czemu dołączają do Twojego zespołu.
  • Dzięki spersonalizowanemu linkowi FM “wie”, że to dzięki Tobie kolejne osoby robią zakupy. Zostaniesz za to wynagrodzony.
  • Niezależnie od tego czy osoby te dokonają zakupów z płatnością tradycyjną, czy uregulują zamówienie swoim FM CashBack-iem, otrzymasz prowizję od obrotu. Czym większy miesięczny obrót wygeneruje Twój zespół, tym więcej pieniędzy otrzymasz za skuteczną reklamę.
  • Nauczymy Cię wszystkiego czego potrzebujesz, aby się skutecznie rozwijać. Będziesz mógł wziąć udział w darmowym szkoleniu z cyklu FM Mobile Workshop, które oprócz wiedzy da Ci prawo do kolejnych wynagrodzeń – prowizji do 100zł za każdy polecony abonament!
  • Otrzymasz gotowe i sprawdzone narzędzia – między innymi automatyczne systemy (rejestracyjny oraz szkoleniowy), które pomogą Ci w rozwoju!

Będziemy budować Twój zespół razem z Tobą!

Jak się pewnie domyślasz, również inni będą zakładać swoje konta przez tę stronę. Część z osób, które zarejestrują się do FM później niż Ty, dołączymy do Twojego zespołu! Twój zespół będzie dzięki temu większy, a co za tym idzie będziesz dostawać więcej pieniędzy. Nawet jeśli Ty nie będzie wcale rozwijał swojego zespołu, będziemy to robić my, przez co będziesz otrzymywał pieniądze za własne zakupy – aż do 21%

19 lat programu partnerskiego FM WORLD w liczbach

1584193492

Wypłaconej prowizji w PLN

1223150

Największej miesięcznej prowizji w PLN

847

Odebranych luksusowych samochodów

5834

Zasponsorowanych egzotycznych wycieczek

dane z dnia 5 grudnia 2021 r.

Dlaczego warto

STABILNOŚĆ. Współpracujesz z firmą z Polski, o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym. FM WORLD w swojej ofercie posiada produkty, które używa większość społeczeństwa. Są to produkty do higieny osobistej, środki czystości, kosmetyki, perfumy, kawa i herbata; oraz usługi takiej jak telefonia komórkowa, Internet czy księgowość. Każdy człowiek myje się sprząta i dzwoni. Każdy wydaje na to swoje pieniądze. Wystarczy tylko zmienić sklep.

SYSTEM PROWIZYJNY. Sam decydujesz ile, gdzie, kiedy i jak pracujesz. Nikt nigdy nie będzie wymagał od Ciebie wykonywania planów. To ile zarobisz zależy tylko od Ciebie. Niezależnie od tego czy osoby przez Ciebie polecone dokonają zakupów z płatnością tradycyjną, czy uregulują zamówienie swoim FM CashBack-iem, otrzymasz prowizję od obrotu. Czym większy miesięczny obrót wygeneruje Twój zespół, tym więcej pieniędzy otrzymasz za skuteczną reklamę. W praktyce jest tak, że wiele osób robi większe zamówienia niż ma do wykorzystania FM CashBack-u. Oprócz tego możesz otrzymywać nawet 100 zł dodatkowego FM CashBack, za każdy polecony abonament!

PRAWDZIWY DOCHÓD PASYWNY. Twój biznes opiera się na usługach abonamentowych takich jak telefonia komórkowa, Internet, lub obsługa księgowo-prawna. Gdy jeden raz skutecznie polecisz komuś np. abonament telefoniczny, będzie z niego korzystał przez minimum 12 miesięcy. Dzięki ofercie z FM CashBack, co miesiąc będzie otrzymywał nowe środki na zakupy. Oznacza to, że gdy skończy mu się, żel pod prysznic lub płyn do mycia szyb, wykorzysta zgromadzony FM CashBack na zakupy w FM WORLD. Wtedy Ty otrzymujesz prowizję. W kolejnym miesiącu znowu opłaci abonament i znowu dostanie kolejny FM CashBack. Zgadnij gdzie zrobi zakupy, gdy skończą mu się perfumy i kto dostanie za to prowizję…

DODATKOWE BONUSY. Gdy stwierdzisz że chcesz zarabiać naprawdę dobre pieniądze, zaangażujesz się i będziesz osiągać konkretne wyniki, otrzymasz jeszcze więcej. Dzięki programom motywacyjnym FM WORLD, wraz z wzrostem Twoich osiągnięć, będziesz otrzymywać dodatkowe pieniądze, wycieczki oraz dopłatę to raty leasingowej.

Twój ruch… Dołącz do FM CASHBACK!